Malanowski i partnerzy: Stracone lata (618)

Malanowski i partnerzy: Stracone lata (618)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Bronek zauważa w szpitalu dziewczynę, która jest podobna do poszukiwanej przed laty Karoliny. Rodzice zaginionej rozpoznają w pacjentce swoją córkę. Malanowski ma ustalić, kto ją skrzywdził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Bronek załatwia prywatne sprawy w szpitalu. Tam zauważa pacjentkę, którą niedawno przywieziono na ostry dyżur. Dziewczyna jest bardzo podobna do Karoliny Świerczyńskiej, której detektywi bezskutecznie poszukiwali przed trzema latami. Powiadamia rodziców chorej. Ci przyjeżdżają i rozpoznają w niej swoją córkę. Wkrótce okazuje się, że Karolina cierpi na amnezję. Jej matka i ojciec proszą Malanowskiego, aby spróbował ustalić, kto zrobił krzywdę ich dziecku. Po pewnym czasie detektywi docierają do stojącego w lesie domku, który należy do groźnego przestępcy, Sebastiana Kowalika. Najprawdopodobniej tu przetrzymywano dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także