Malanowski i partnerzy: Wysoka stawka (625)

Malanowski i partnerzy: Wysoka stawka (625)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do Malanowskiego dzwoni Irena Zabecka, żona Ryszarda, jednego z jego kolegów z policji. Detektyw dowiaduje się od niej, że Ryszard jest hazardzistą. Od kilku dni nie pojawił się w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do Malanowskiego dzwoni Irena Zabecka, żona Ryszarda, jednego z kolegów Bronka z czasów jego pracy w policji. Roztrzęsiona kobieta prosi, by detektyw przyjechał do niej jak najszybciej. Na miejscu Malanowski dowiaduje się o niej i jej córki, Joanny, o uzależnieniu Ryszarda od hazardu. Mężczyzna nie pojawił się w domu od kilku dni. Rozpoczynają się poszukiwania zaginionego. Magda i Tomek sprawdzają po kolei warszawskie kasyna. W końcu trafiają do położonego na uboczu miejsca, w którym nielegalnie gra się w pokera. Udaje im się ustalić miejsce pobytu Ryszarda. Malanowski odwozi swojego kolegę do domu. Na miejscu okazuje się, że Irena - po rozmowie z Joanną - postanowiła wyprowadzić się z od męża i wystąpić o rozwód. W przypływie złości Ryszard robi Malanowskiemu wyrzuty, że ten nie pomógł mu, gdy został wyrzucony z policji. Miesiąc później Irena i Joanna ponownie zgłaszają się do detektywa. Kobiety podejrzewają, że Ryszard znowu ma jakieś kłopoty. Okazuje się, że Zabecki prowadzi podejrzane interesy z groźnym gangsterem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także