Malanowski i partnerzy: Podejrzany (633)

Malanowski i partnerzy: Podejrzany (633)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W biurze zjawia się Marlena. Kobieta ma przy sobie portret poszukiwanego gwałciciela. Twierdzi, że do złudzenia przypomina on jej brata, Konrada, który od tygodnia nie daje znaku życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze detektywów zjawia Marlena. Kobieta ma przy sobie portret poszukiwanego gwałciciela. Twierdzi, że ścigany do złudzenia przypomina jej brata, Konrada, który od tygodnia nie daje znaku życia. Podejrzewa, że brat ukrywa się przed policją w obawie przed aresztowaniem. Prosi detektywów o znalezienie prawdziwego gwałciciela. Ania jedzie do akademika, w którym mieszka ofiara gwałtu. Dowiaduje się, że dziewczyna zniknęła. Tymczasem Marek i Marleną przeszukują rzeczy Konrada. Znajdują parali-zator, którym obezwładniono ofiarę ściganego mężczyzny. Klientka detektywów nie wierzy, że jej brat mógł dopuścić się czynu lubieżnego na jakiejkolwiek kobiecie. Kilka dni później Marek zatrzymuje chłopaka. Niemal równocześnie policja otrzymuje powiadomienie o próbie gwałtu na kolejnej studentce. Podczas konfrontacji niedoszła ofiara wskazuje Konrada. Detektywi są zaskoczeni, wiedzą, że w chwili napadu brat Marleny był w innej części miasta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także