Malanowski i partnerzy: Toksyczna miłość (56)

Malanowski i partnerzy: Toksyczna miłość (56)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Szymon Jakubowski
W skrócie:Menedżerka odnoszącej wielkie sukcesy piosenkarki zleca detektywom ochronę gwiazdy. Marek zaczyna pracę w charakterze ochroniarza gwiazdy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego zgłasza się menadżerka znanej piosenkarki Kasi Novy. Gwiazda ma nie tylko rzesze fanów, lecz także wrogów. Po nieudanym zamachu na zdrowie artystki jej asystentka prosi detektywów o zapewnienie ochrony celebrytce. Od tej pory Marek Krupski towarzyszy Kasi na każdym kroku. Wkrótce śledczy znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także