x
Malanowski i partnerzy: Zemsta na telefon (653)

Malanowski i partnerzy: Zemsta na telefon (653)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Leszek Martyniuk, który zaopatruje Malanowskiego w materiały biurowe, prosi o pomoc. Ktoś kłamstwami próbuje zniszczyć mu życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Detektywów odwiedza Leszek Martyniuk, który zaopatruje biuro Malanowskiego w materiały biurowe. Niespodziewanie odbiera telefon od policjanta, który informuje go, że jego córka miała poważny wypadek w domu. Na miejscu okazuje się, że nic takiego nie miało miejsca. Wszystko wskazuje na to, że znajomy śledczych padł ofiarą głupiego żartu. Tydzień później Leszek wzywa Malanowskiego - ktoś okłamał żonę Martyniuka, że mąż ma romans. Teraz kobieta wyprowadza się z domu. Wściekły Leszek prosi śledczych, by znaleźli żartownisia, przez którego jego życie rodzinne legło w gruzach.

Występują (pokaż wszystkich)