Malanowski i partnerzy: Zmartwychwstały (58)

Malanowski i partnerzy: Zmartwychwstały (58)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek
W skrócie:Beata Kołodziejczyk zleca detektywom obserwację męża. Okazuje się, że wiedzie on drugie życie, o którym żona nie ma pojęcia. Są dowody na to, że mąż jest brutalnym gangsterem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Beata Kołodziejczyk zleca detektywom obserwację męża. Szybko się okazuje, że wiedzie on drugie życie, o którym jego żona nie ma pojęcia. Detektywi przedstawiają jej dowody na to, że mąż jest brutalnym gangsterem. Klientka jest zdeterminowana, żeby poznać całą prawdę o swym mężu. Szybko okazuje się, że Janusz Kołodziejczyk ma jeszcze więcej mrocznych tajemnic...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także