Malanowski i partnerzy: Drapieżca z placu zabaw (57)

Malanowski i partnerzy: Drapieżca z placu zabaw (57)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
W skrócie:Iwona Ratajczak jest przerażona tym, że ktoś włamał się do pokoju jej córki. Obawia się, że może to być były mąż, który pragnie odzyskać kontrolę nad dzieckiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Iwona Ratajczak jest przerażona tym, że ktoś włamał się do pokoju jej córki. Obawia się, że może to być były mąż, który pragnie odzyskać kontrolę nad dzieckiem. Obserwując dziewczynkę, detektywi wpadają na trop mężczyzny, który robi jej ukradkiem zdjęcia. Okazuje się, że gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także