Malanowski i partnerzy: Okup (689)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Klientka pokazuje Malanowskiemu nagranie, na którym syn błaga ją, by zapłaciła za niego okup. Chłopak został rzekomo uprowadzony. Matka jest przekonana, że upozorował porwanie, by wyłudzić pieniądze. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 23 grudnia za 9 dni |
6:30 | Polsat Doku (z napisami) |
Opis
Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.
W tym odcinku
Wanda Szarek pokazuje Malanowskiemu nagranie, na którym jej syn Patryk błaga ją, by zapłaciła za niego okup. Chłopak został rzekomo uprowadzony. Klientka jest jednak przekonana, że syn upozorował porwanie, by wyciągnąć od niej pieniądze. Prosi śledczych, by przyłapali go na gorącym uczynku. Detektywi aranżują przekazanie okupu. Po pieniądze zgłasza się nieznajoma młoda kobieta. Być może jednak Patryk naprawdę został porwany.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk -
Magdalena Rembacz
jako Magda Dębska -
Tomasz Mandes
jako Tomek Orlik
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Sekret matki (662) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Gwiazda w opałach (663) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 6:30
- Malanowski i partnerzy: Główny podejrzany (664) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 7:00
- Malanowski i partnerzy: Troskliwy ojciec (665) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 7:30
- Malanowski i partnerzy: Zbuntowany bez powodu (98) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 8:30
- Malanowski i partnerzy: Wykorzystany gwałciciel (99) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 15 grudnia 9:00
- Malanowski i partnerzy: Stan zagrożenia (666) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 6:00
- Malanowski i partnerzy: Sprawa Samuela (667) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 6:30
- Malanowski i partnerzy: Modliszka (668) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 7:00
- Malanowski i partnerzy: Piekielna tajemnica (669) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 16 grudnia 7:30
