Malanowski i partnerzy: Jaś i Małgosia (617)

Malanowski i partnerzy: Jaś i Małgosia (617)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Śmiertelnie chora Irena prosi detektywów, by pomogli jej znaleźć nową rodzinę dla jej dzieci. Kobieta chce by Malanowski śledził państwa Bolesławskich, potencjalnych opiekunów jej pociech.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Śmiertelnie chora Irena prosi detektywów, by pomogli jej znaleźć nową rodzinę dla dwojga jej dzieci, Jasia i Małgosi. Kobieta razem z pociechami wzięła udział w programie telewizyjnym, po którym zgłosili się do niej państwo Bolesławscy, gotowi zaadoptować rodzeństwo po jej śmierci. Mimo że oboje wydają się sympatyczni i już zżyli się z dziećmi, Irena nie potrafi im zaufać. Prosi ludzi Malanowskiego o dyskretne skontrolowanie kandydatów na opiekunów jej pociech. Malanowski przyjmuje zlecenie i wysyła do domu Bolesławskich swoich ludzi. Mają przeprowadzić wywiad środowiskowy i porozmawiać z sąsiadami. Na miejscu zastają ranną i przerażoną kobietę, przy której nie ma dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także