Malanowski i partnerzy: Lekcja strachu (587)

Malanowski i partnerzy: Lekcja strachu (587)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Klient Malanowskiego chce dowiedzieć się, co dręczy jego żonę. Młoda nauczycielka jest przygnębiona i reaguje agresją na próby rozmowy. Detektywi sądzą, że może być ofiarą mobbingu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Klient Malanowskiego chce, żeby detektywi dowiedzieli się, co dręczy jego żonę. Pełna pasji młoda nauczycielka od kilku miesięcy jest przygnębiona i reaguje agresją na próby rozmowy. Zaczęła też nadużywać alkoholu i otrzymała naganę od dyrekcji swojej szkoły. Detektywi podejrzewają, że żona klienta może być ofiarą mobbingu. Ania, podająca się za doktorantkę, rozpoczyna obserwację relacji w placówce. Szybko przekonuje się, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele narażeni są na szykany ze strony szkolnego gangu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także