Malanowski i partnerzy: Dziewczynka ze zdjęcia (588)

Malanowski i partnerzy: Dziewczynka ze zdjęcia (588)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Ranny mężczyzna wdziera się do gabinetu Malanowskiego. Daje detektywowi zdjęcie dziewczynki. Żona mężczyzny obawia się, że mąż popełnił przestępstwo, by zdobyć pieniądze na leczenie córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do pokoju Malanowskiego wtacza się postrzelony mężczyzna. Nim traci przytomność, wkłada detektywowi do ręki zdjęcie dziewczynki i prosi, by ją ratować. Następnego dnia Malanowski dowiaduje się o stan zdrowia nieznajomego. Wciąż nie wie, kim jest dziewczynka ze zdjęcia i przed jakim niebezpieczeństwem ma ją ochronić. Detektywi docierają do żony rannego. Kobieta obawia się, że mąż mógł popełnić przestępstwo, szukając sposobu na sfinansowanie leczenia ich ciężko chorej córki. Nie rozpoznaje jednak dziecka z fotografii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także