Malanowski i partnerzy: Miłość aż po grób (628)

Malanowski i partnerzy: Miłość aż po grób (628)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Emil zakochał się w poznanej niedawno Martynie. Gdy pewnego dnia zjawia się w agencji, gdzie dziewczyna jest zatrudniona, dowiaduje się, że Martyna zniknęła. Prosi o pomoc Malanowskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Emil, kolega Marka, zwierza się mu ze swoich problemów. Mężczyzna zakochał się od pierwszego wejrzenia w poznanej niedawno Martynie. Dziewczyna dała mu numer telefonu, który okazał się nieaktywny. Marek obiecuje, że w wolnej chwili spróbuje namierzyć ukochaną kumpla. Tydzień później kontaktuje się z nim i zawozi go do pracy dziewczyny. Martyna cieszy się na widok Emila i tłumaczy, że przez pomyłkę dała mu swój stary numer. Następnie umawia się z nim na randkę. Miesiąc później Emil ponownie zjawia się w agencji. Okazuje się, że jego Martyna zniknęła i nie ma z nią żadnego kontaktu. Ludzie Malanowskiego postanawiają mu pomóc. Po pewnym czasie Anna ustala, że zaginiona kobieta otrzymywała pogróżki od swojego byłego chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także