Malanowski i partnerzy: Szykanowany (629)

Malanowski i partnerzy: Szykanowany (629)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura detektywów zgłasza się Katarzyna. Kobieta kilkanaście lat temu została matką Mateusza. Pozostawiła niemowlę pod opieką ojca i wyjechała z Polski. Teraz chce odnaleźć syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura detektywów zgłasza się Katarzyna. Kobieta kilkanaście lat temu została matką Mateusza. Pozostawiła niemowlę pod opieką ojca i wyjechała z Polski. Teraz prosi Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu syna. Zapewnia, że nie zamierza ingerować w los nastolatka, ale chce wiedzieć, co się z nim dzieje. Detektywi przyjmują zlecenie. Wkrótce ustalają, że chłopak jest pasjonatem piłki nożnej. Tomasz obserwuje go podczas jednego z treningów. Widzi, jak między Mateuszem i jego kolegą dochodzi do konfliktu. Po powrocie do agencji detektyw dzieli się z klientką wszystkimi informacjami i zamyka zlecenie. Następnego dnia Katarzyna ponownie dzwoni do Malanowskiego. Jest przerażona, twierdzi, że jej synowi grozi niebezpieczeństwo. Gdy Magda i Tomek odnajdują Mateusza, chłopak jest nieprzytomny, wszystko wskazuje na to, że próbował popełnić samobójstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także