Malanowski i partnerzy (776)

Malanowski i partnerzy (776)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura przychodzi kobieta, która nie może się skontaktować z córką. Policja podejrzewa, że wyjechała ona z Polski. Detektywi ustalają nowe fakty, m.in. dotyczące kłótni dziewczyny z kolegą z pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura detektywów przychodzi zrozpaczona kobieta, która od kilku dni nie może się skontaktować z córką. W związku z tym, że wraz z Martą zniknęły jej dokumenty, policja podejrzewa, że dziewczyna wyjechała z Polski. Lecz matka sądzi, że musiało stać się coś złego. W trakcie dochodzenia detektywi ustalają nowe fakty. Okazuje się, że Marta pokłóciła się z kolegą z pracy, a koleżanka była jej winna większą sumę pieniędzy, na dodatek właścicielka szkoły tańca, w której pracowała dziewczyna, też ukrywa coś na temat zaginionej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także