Malanowski i partnerzy (642)

Malanowski i partnerzy (642)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Malanowski przyjeżdża do komisariatu, w którym przebywa jego były klient. Mężczyznę zatrzymano za próbę pobicia byłego chłopaka córki. Policja twierdzi jednak, że padła ona ofiarą napadu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski przyjeżdża do komisariatu, w którym przebywa jego były klient, Adam. Mężczyznę zatrzymano za próbę pobicia, byłego chłopaka córki, Radosława. Zdaniem Adama Radek pobił Marcelinę. Policja twierdzi, że kobieta padła ofiarą napadu rabunkowego, a podejrzany ma mocne alibi. Adam twierdzi, że alibi jest wynikiem kontaktów Radosława ze światem przestępczym. Detektywi ustalają, że były chłopak córki Adama był karany, ale od dłuższego czasu ma czystą kartotekę, legalną pracę i opiekuje się młodszą siostrą. Mimo wszystko Malanowski postanawia dokładnie sprawdzić młodego mężczyznę. W jego mieszkaniu odkrywa niepokojące dowody.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także