Magda M. (8)

Magda M.

sezon 2 odc. 8

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:Łukasz przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu. Do Piotra dzwoni pielęgniarka ze szpitala w Zurychu. Okazuje się, że Dorota odmawia rehabilitacji i prosi, żeby były mąż ją odwiedził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Jacek mówi Wojtkowi, że planują ślub z Mariolą. Wkrótce Wojtek zwierza się Marioli, że Agata czeka na jego oświadczyny, ale on boi się podjąć wiążącą decyzję. Łukasz przychodzi pod wpływem alkoholu do pracy. Kasia zamyka go w gabinecie Magdy, a jego klientce mówi, że spotkanie musiało być odwołane. Tymczasem Waligóra ostrzega Łukasza, że nie będzie tolerował lekceważenia obowiązków. Poważną rozmowę z Łukaszem odbywa również Magda. Piotr prowadzi sprawę mężczyzny, któremu kurator odebrał dziecko i umieścił w rodzinie zastępczej. Niebawem dzwoni do niego pielęgniarka ze szpitala w Zurychu. Okazuje się, że Dorota odmawia rehabilitacji i prosi, żeby były mąż ją odwiedził. Zbliża się impreza sylwestrowa. Magda, Karolina, Agata i Mariola spotykają się u fryzjera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)