Magda M. (9/15)

Magda M.

sezon 1 odc. 9/15

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Magdę odwiedza matka, zaniepokojona ostatnią rozmową telefoniczną. Mariola jest w złym nastroju, więc Piotr zabiera ją na ściankę wspinaczkową. Mariola płacze z powodu rozstania z partnerem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Magdę odwiedza matka, Teresa, zaniepokojona ostatnią rozmową telefoniczną z córką. Piotr zauważa, że Mariola jest ostatnio w złym nastroju. Chcąc poprawić humor przyjaciółce, zabiera ją na ściankę wspinaczkową. Podczas rywalizacji Mariola zaczyna płakać. Okazuje się, że rozstała się ze swoim partnerem i musiała wrócić do rodziców. Piotr stara się ją jakoś pocieszyć. Uprzedza również Wojtka, żeby był wobec niej bardziej delikatny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)