Magda M. (8/15)

Magda M.

sezon 1 odc. 8/15

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Magda, Piotr i Wojtek pracują nad sprawą pracowników oszukanych przez pracodawcę. Postanawiają skierować sprawę do sądu, choć Magda sądzi, że więcej udałoby się zyskać w drodze ugody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Magda, Piotr i Wojtek zajmują się sprawą pracowników oszukanych przez pracodawcę. Najpierw przeprowadzają rozmowy z poszkodowanymi, a potem spotykają się z prawnikami oskarżanej firmy. W końcu postanawiają skierować sprawę do sądu. Magda uważa, że to błąd. Sądzi, że więcej udałoby się zyskać w drodze ugody. Piotr jest innego zdania. Jemu i Magdzie udaje się zdobyć zeznania jednoznacznie obciążające firmę, dzięki czemu wygrywają sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)