Magda M. (3/15)

Magda M.

sezon 1 odc. 3/15

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Magda ma wystąpić w sądzie przeciwko dziennikowi "Dziś", który zamieścił artykuł na temat ekscesu seksualnego Ryszarda Dreszcza, działacza ekologicznego. Redakcję "Dziś" reprezentuje Piotr.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Magda ma wystąpić w sądzie przeciwko dziennikowi "Dziś", który zamieścił artykuł na temat rzekomego ekscesu seksualnego Ryszarda Dreszcza (Krzysztof Globisz), działacza ekologicznego. Na sali rozpraw redakcję "Dziś" reprezentuje Piotr. Oboje są nieco zakłopotani tą sytuacją, ale postanawiają nie rezygnować z prowadzenia sprawy. We współpracy z Łukaszem Magda odkrywa intrygę, jaka kryje się za publikacją nieprzychylnego artykułu o Dreszczu. Agata tymczasem wszelkim sposobami próbuje zdobyć numer telefonu Piotra, który spodobał się jej na przyjęciu u Waligórów. Piotr, z pomocą Marioli i Wojtka, wprowadza się do nowo wynajętego mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także