Magda M. (7/15)

Magda M.

sezon 1 odc. 7/15

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Do kancelarii Piotra i Wojtka zgłasza się kilkanaście osób poszkodowanych przez pracodawcę. Prawnicy poprowadzą ich sprawę. O pomoc chcą prosić Magdę. Musi zgodzić się na to Wiktor Waligóra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Do kancelarii Piotra i Wojtka zgłasza się kilkanaście osób poszkodowanych przez pracodawcę. Prawnicy decydują się poprowadzić ich sprawę. O pomoc chcą prosić Magdę. Na jej udział w procesie zgodę musi jednak wcześniej wyrazić Wiktor Waligóra. Tymczasem Magda dowiaduje się od Bartka, że Waligóra interweniował w jej sprawie u Zakrzewskiego. Początkowo jest z tego powodu bardzo niezadowolona, lecz później jest wdzięczna szefowi. Łukasz chciałby poprowadzić jakąś poważniejszą sprawę. Radzi się Magdy, która próbuje następnie przekonać Bartka, żeby pozwolił mu na większą samodzielność. Piotr spotyka się z nową klientką, Julią Szulc (Grażyna Szapołowska), właścicielką firmy kosmetycznej. W rozmowie z matką Magda oznajmia, że spotyka się z Piotrem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)