Magda M. (7)

Magda M.

sezon 2 odc. 7

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:Piotr ma wracać ze Szwajcarii. Jego plany krzyżuje śnieżyca, przez którą zostają odwołane wszystkie loty. Wojtek próbuje pocałować Mariolę. Ona oświadcza mu, że wychodzi za mąż za Jacka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Teresa ubiera choinkę w mieszkaniu Magdy. Piotr jest nadal w Szwajcarii w szpitalu u Doroty, lada chwila jednak ma wracać. Niestety jego plany krzyżuje śnieżyca, przez którą zostają odwołane wszystkie loty. Wojtek próbuje pocałować Mariolę, przekonany, że ona tego chce. Ona tymczasem oświadcza mu, że zdecydowała się wyjść za mąż za Jacka. Jagoda daje Waligórze w prezencie ekskluzywne pióro i wykorzystuje tę okazję, żeby pocałować go w policzek. Niemal w tej samej chwili do biura wchodzi Karolina. Waligóra chce, by Magda została wspólniczką. Na razie jednak nie chce jej tego zdradzać. Przed kancelarią czeka na Magdę Jola, która uciekła z domu samotnych matek. Prawniczka przywozi ją do swojego mieszkania. Razem z Teresą postanawia, że Jola zostanie u nich na święta. Sebastian znajduje na biurku w agencji prezent gwiazdkowy. Nie wie jednak, od kogo on jest.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)