Magda M. (6)

Magda M.

sezon 2 odc. 6

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:Jagoda próbuje uwieść szefa. Mariola nie wie czy przyjąć oświadczyny Jacka. Dorota miała wypadek. Do Magdy przyjeżdża mama. Grzegorz pomaga Sebastianowi w organizacji wystawy jego zdjęć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Nowa praktykantka Jagoda staje się coraz bardziej zuchwała. Próbuje uwieść swojego szefa. Waligóra zwraca jej uwagę, ale ona niewiele sobie z tego robi. Mariola nadal nie podjęła decyzji, czy przyjmie oświadczyny Jacka. Swoimi wątpliwościami dzieli się z Magdą, Karoliną i Agatą podczas wspólnego wyjścia na łyżwy. Rozmowę przyjaciółek przerywa telefon od Doroty, która miała wypadek na nartach i leży w szpitalu. Dorota twierdzi, że pomóc jej może tylko Piotr. Do Magdy przyjeżdża mama, która stara się o wizę do Stanów. Chce odwiedzić Jerzego. Kacper, syn Lesickich, prosi Magdę, żeby namówiła jego rodziców do ugody. Ona jednak odmawia. Tymczasem Grzegorz decyduje się pomóc Sebastianowi w zorganizowaniu wystawy jego zdjęć. Okazuje się, że Sebastian nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom właściciela galerii, który chce, by to on pokrył koszta wystawy i wernisażu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)