Magda M. (13/15)

Magda M.

sezon 1 odc. 13/15

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Magda nie chce rozmawiać z żadnym z rodziców, choć Sebastian uważa, że powinna. Marta prosi ją o nieujawnianie w sądzie faktów kompromitujących jej męża. Proponuje na świadka Piotra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Magda nie chce rozmawiać z żadnym ze swoich rodziców, chociaż Sebastian uważa, że powinna. W fundacji Marta prosi prawniczkę, by w sądzie nie ujawniała faktów kompromitujących jej męża i proponuje poprosić na świadka Piotra. Magda niechętnie się zgadza. W trakcie telefonicznej rozmowy z córką Teresa przekazuje słuchawkę Jerzemu, ojcu Magdy. Ona nie spodziewając się tego, wyrzuca z siebie cały żal do ojca. Ta nieplanowana rozmowa całkowicie wyprowadza Magdę z równowagi. Podczas rozprawy restauratora Borzęckiego Magda jest zupełnie rozkojarzona. Sebastian przekonuje ją do spotkania z ojcem. Ona jednak kategorycznie odmawia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)