Magda M. (20)

Magda M.

sezon 2 odc. 20

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:Magda broni oszukanych lokatorów. Mariola ma żal do Wojtka, że użył ją do rozgrywek z Agatą. Jacek oświadcza się Marioli. Czerski prosi, by Magda wciągnęła jego żonę do pracy w Feminie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Magda prowadzi sprawę państwa Lesickich. Zostali oszukani przez nieuczciwego właściciela lokalu, który wynajmowali. Prawniczka dowiaduje się, że wielu najemców rezygnowało z lokali w budynku. Prosi sąd o odroczenie rozprawy. Razem z Lesickim próbują odnaleźć świadków nieuczciwych praktyk najemcy. Nowa praktykantka Jagoda próbuje dowiedzieć się czegoś o rodzinie Waligóry. Mariola ma żal do Wojtka, że wykorzystał ją do rozgrywek z Agatą. Jacek oznajmia Marioli, że musi nagle wyjechać służbowo. Przedtem jednak oświadcza się jej. Dziewczyna nie daje mu odpowiedzi. Magda spotyka się z Sebastianem, który jest przygnębiony, ponieważ znowu spędzi samotnie święta. Później rozmawia o nim z Piotrem. Mówi mu o preferencjach seksualnych przyjaciela. Czerski chciałby, żeby Magda wciągnęła jego żonę do pracy w Feminie. Prawniczka razem z Danusią opowiada Halinie o działalności fundacji. Halina decyduje się z nimi współpracować. Dyrektor artystyczny agencji reklamowej, w której pracuje Sebastian ogląda jego zdjęcia i proponuje zrobienie jego autorskiej wystawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)