Magda M. (19)

Magda M.

sezon 2 odc. 19

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:Karolina poznaje Jagodę, praktykantkę zatrudnioną przez Waligórę. Dorota chce, żeby Piotr zajął się sprzedażą jej mieszkania. Okazuje się, że Bartosikowie chcą wycofać się z separacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Karolina odwiedza męża w pracy. Poznaje Jagodę, nową praktykantkę zatrudnioną przez Waligórę. W kancelarii Piotra pojawia się Dorota. Chce, żeby były mąż został jej pełnomocnikiem i zajął się sprzedażą jej warszawskiego mieszkania. Wyznaje mu, że zamierza wyjechać z Polski. Magda umawia się w fundacji z Martą Bartosik. Zamiast niej do biura przychodzi jej mąż. Okazuje się, że Bartosikowie chcą wycofać się z separacji. Magda odradza Marcie takie rozwiązanie dopóki jej mąż nie przejdzie terapii. Łukasz przyjmuje sprawę Alicji Zander, która chce pozwać teściową o dręczenie psychiczne. Wojtek skarży się Piotrowi, że ma już dosyć robienia tego, co chce Agata. Piotr i Mariola radzą mu, żeby szczerze powiedział o tym swojej dziewczynie. Następnego dnia Agata robi Marioli awanturę. Tymczasem Magda dowiaduje się, że jej matka została zaproszona przez Jerzego do Stanów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)