Magda M. (16)

Magda M.

sezon 2 odc. 16

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:Mariolę odwiedza były narzeczony, Jacek. Waligóra informuje zespół, że zamierza zatrudnić praktykantkę, Jagodę. Do kancelarii Piotra przychodzi Balicka. Magda spotyka się z Jerzym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Magda, po bardzo udanym spotkaniu z Piotrem, jest w doskonałym nastroju. Tymczasem Mariolę odwiedza jej były narzeczony, Jacek. Postanawia dać mu jeszcze jedną szansę. Waligóra informuje współpracowników, że zamierza zatrudnić praktykantkę, Jagodę. Do kancelarii Piotra przychodzi Balicka i domaga się, by prawnik zmusił jej siostrę, by ta przestała do niej dzwonić. Piotr i Mariola nie mogą zrozumieć uporu kobiety. Magda spotyka się z Jerzym przed jego wyjazdem do Stanów. Oboje są bardzo wzruszeni. Jerzy zdaje sobie sprawę, ile stracił przez lata nieobecności w życiu córki. Piotr tłumaczy Wojtkowi, że nie chce Magdy do niczego zmuszać. Ma złe doświadczenia z Dorotą, z którą wziął ślub po dwóch miesiącach znajomości. Magda prowadzi rozwód Marty Bartosik i jest zaskoczona jej łagodnym stosunkiem do męża. Marta decyduje się na separację. Nie jest bowiem do końca przekonana, czy chce rozwodu. Magda zaprasza Piotra na kolację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)