Lombard. Życie pod zastaw 6 (278)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (278)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Urzędniczka Joanna bardzo dba o swój wygląd. Kupuje ubrania i akcesoria sprzedawane przez celebrytki. Popada w długi. Kiedy wynosi z domu wartościową pamiątkę, ojciec stawia jej ultimatum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Młoda urzędniczka Joanna bardzo dba o swój wygląd. Aby być na czasie, śledzi wszystkie trendy i kupuje ubrania i akcesoria sprzedawane przez celebrytki. Długi rosną, ale dziewczyna nie dostrzega problemu. Kiedy wynosi z domu wartościową pamiątkę, w końcu głos zabiera jej ojciec. Stawia Joannie ultimatum - dziewczyna ma zwrócić rzecz albo się wyprowadzić. Izabela zastawia w lombardzie nóż myśliwski wykonany przez jej brata Patryka. Marysia przy grobie Jacka spotyka się z Jaro, który zapewnia ją, że niedługo dotrze do prawdy o jego śmierci. Andżelika jest zaniepokojona zachowaniem córki. Próbuje jej przekonać, by odpuściła, ale dziewczynka jest przekonana, że ze śmiercią Jacka związana jest tajemnica. Pewnego dnia po wizycie na cmentarzu Marysia nie wraca do domu i nie odbiera telefonów. Andżelika podejrzewa, że doszło do tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)