Lombard. Życie pod zastaw 6 (281)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (281)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Dobosz, właściciel firmy 'Pan Karmel', częstuje pracowników lombardu cukierkami. Proponuje Kazimierzowi partię krówek jako rodzaj reklamy. Z podobną ofertą wyszła już jednak inna firma 'Sweet Tweet'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Dobosz, właściciel firmy "Pan Karmel", częstuje pracowników lombardu cukierkami. Proponuje Kazimierzowi partię krówek jako rodzaj reklamy. Z podobną ofertą wyszła już jednak inna firma "Sweet Tweet". Dobosz jest zmartwiony, że konkurencja zna każdy jego krok. Zwierza się ze swych trosk Kazimierzowi. Mariusz podejrzewa, że właściciel "Pana Karmela" padł ofiarą śledztwa gospodarczego. Rolecki przynosi do zakładu ogromną lalkę Golliwoga. Nie wiadomo jednak, jak ją wycenić. Kiedy do lombardu przychodzi Nina, wreszcie okazuje się, jaką wartość ma lalka.

Twórcy (pokaż wszystkich)