Lombard. Życie pod zastaw 6 (274)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (274)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Jakub Świderski
W skrócie:Maja pomaga rodzicom w sklepie. Wolne chwile poświęca na treningi MMA. Pewnego dnia ktoś napada ją wieczorem na ulicy, ale dziewczyna potrafi się obronić. Wkrótce zostaje oskarżona o pobicie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 9 sierpnia
jutro
20:55 TV Puls 2 (z napisami)
czwartek, 13 sierpnia
za 5 dni
21:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Maja ma 22 lata i pomaga rodzicom w sklepie. Wolne chwile poświęca na treningi MMA. Pewnego dnia ktoś napada ją wieczorem na ulicy, jednak dziewczyna potrafi się obronić. Wkrótce zostaje oskarżona o pobicie. Tymczasem jej koleżanka z klubu doznaje kontuzji, a Maja nagle staje przed szansą zastąpienia jej na zawodowej gali. Do lombardu przychodzi Abelard, który potrzebuje pieniędzy, aby podróżować. Zastawia różnego typu pamiątki i opowiada niesamowite historie. Jego żona podważa wiarygodność tych opowieści. Dzielnicowy poszukuje Blanki, którą podejrzewa się o kradzież sprzętu AGD. Na dziewczynę czeka nieprzyjemna niespodzianka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także