Lombard. Życie pod zastaw 2 (82)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (82)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Łukasz Bajbak
W skrócie:Ilona zastawia sprzęt do wspinaczki, który należy do jej męża. Mężczyzna z powodu sportowej pasji zaniedbuje najbliższych. Gdy odkrywa, że sprzęt trafił do lombardu, wpada w gniew.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi Ilona, która zastawia sprzęt do wspinaczki. Utrzymuje, że należy do niej, choć tak naprawdę jest to własność jej męża - Bartka. Mężczyzna z powodu swojej pasji zaniedbuje bliskich, a teraz planuje zdobycie szczytu Cima Ovest. Gdy Bartek odkrywa, że jego sprzęt trafił do lombardu, wpada we wściekłość. W sprawę angażuje się Andżelika, która trzyma stronę Ilony. Z tego powodu między nią a Mariuszem wywiązuje się kłótnia. W lombardzie pojawia się również Waldek, który chce się odmłodzić dla swojej partnerki, Danuty. Kazimierz kupuje obraz Malczewskiego i prosi Lolka o potwierdzenie jego autentyczności. Żali się też Beacie, że chciałby, by absolwent historii sztuki związał się z jego córką. Tymczasem Lolek, spacerując z Lilką, zauważa Martę w towarzystwie... Korynta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)