Lombard. Życie pod zastaw 2 (52)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (52)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Po przejściu na emeryturę dorożkarz chce zastawić w lombardzie zabytkowy pojazd, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na lekarstwa i opiekę dla swojego konia Kubusia. Rzeczoznawca próbuje go oszukać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 26 maja
dziś
1:45 TV Puls 2 (z napisami)
środa, 27 maja
jutro
1:35 TV Puls 2 (z napisami)
niedziela, 31 maja
za 5 dni
3:15 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Stary dorożkarz postanawia przejść na emeryturę. Chce zastawić w lombardzie zabytkowy pojazd, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na lekarstwa i opiekę dla swojego konia Kubusia, którego traktuje jak członka rodziny. Kazimierz umawia rzeczoznawcę, jednak ten próbuje oszukać starszego mężczyznę. Dorożkarz z powodu silnych emocji dostaje zawału serca i trafia do szpitala. Kazimierz postanawia mu pomóc. W opiekę nad koniem angażuje się także Ziutek. Kazimierz prosi Krystka o naprawę laptopa. Chłopak przypadkowo znajduje nagranie, które pokazuje, jak naprawdę wyglądała relacja Patrycji i Adka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także