×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (747)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Sylwia Szostak, Jerzy Górski, Akop Szostak
W skrócie:Akop spaceruje w parku ze swoim jamnikiem, Draculą. Dwóch nastolatków wyśmiewa psa z powodu problemów z łapą. Próbują też zrobić krzywdę czworonogowi. Akop postanawia dać im nauczkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Gwiazda fitness Sylwia Szostak przynosi do lombardu plakat promujący spotkanie i pogadankę na temat adopcji psów. Towarzyszy jej mąż, Akop. Później mężczyzna spaceruje w parku ze swoim jamnikiem, Draculą. Dwóch nastolatków wyśmiewa psa z powodu problemów z łapą. Próbują zrobić krzywdę czworonogowi. Akop postanawia dać im nauczkę. Klient lombardu, Paweł, chce kupić kolczatkę dla swojego amstaffa - uważa, że mężczyzna powinien mieć agresywnego psa. Urzędnik Konrad Legutko stracił żonę, która zmarła na raka piersi. Teraz po latach jego druga żona, Kinga, również zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Konrad poznaje w lombardzie 67-letnią Genowefę, która twierdzi, że ozdrowiała dzięki relikwii - skrawka papieskiej sutanny. Konrad postanawia skorzystać z jej rady. Ryży chce zbadać sprawę Arkadiusza. Okazuje się, że może mieć ona związek z brutalnymi windykatorami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także