×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (775)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Bogata i zaradna rolniczka Teresa zarządza odziedziczonym gospodarstwem i czuje się odpowiedzialna za dorosłego brata, wrażliwego Ksawerego. Podejrzewa, że żona go zdradza. Postanawia ustalić prawdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Bogata i zaradna rolniczka Teresa Duś jest żoną Pawła. Zarządza gospodarstwem, które odziedziczyła po rodzicach. Od chwili ich śmierci czuje się odpowiedzialna za dorosłego brata, Ksawerego, wrażliwego muzyka. 27-latek zrzekł się swojej części spadku i mieszka teraz z żoną Haliną w mieście. Siostra Ksawerego podejrzewa, że kobieta romansuje z Pawłem. Rodzeństwo próbuje ustalić, jaka jest prawda. Tankowi jest smutno, że jego próby zdobycia Oriany się nie powiodły. Nie odpowiada mu już kawalerskie życie, pełne imprez. Gdy więc mężczyzna odkrywa, że Klaudiusz stosuje przemoc, postanawia interweniować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także