×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (778)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Lekarz weterynarii Marian lubi zakładać damskie ubrania. Jego żona nie może tego zaakceptować. Pewnego dnia mężczyzna odwiedza lombard, żeby kupić klipsy. Never prosi o rękę Julkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Lekarz weterynarii Marian Kujawiak lubi zakładać damskie ubrania. Jego żona nie może tego zaakceptować. Pewnego dnia mężczyzna odwiedza lombard, by kupić klipsy w kolorze fuksji. Zakłada je, a podczas powrotu do domu samochodem co chwila przegląda się w lusterku. Nieomal kończy się to stłuczką. Marian postanawia ujawnić swoją prawdziwą naturę i zaczyna przyjmować klientów kliniki weterynaryjnej w sukienkach. Paprot przynosi do lombardu skrzydła husarskie. Never prosi o rękę Julkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także