x

Lombard. Życie pod zastaw 14 (720)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Grażyna Zielińska, Małgorzata Szeptycka
W skrócie:Barbara znajduje zwłoki męża, majętnego adwokata. Poszlaki wskazują, że jest sprawczynią zbrodni. Kobieta planuje z synem wyjazd za granicę. Chce sprzedać w lombardzie pierścionek z brylantem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Trzydziestoletnia Barbara wyszła za mąż za majętnego adwokata, Jerzego Agackiego. Pewnego razu kobieta postanawia wraz z przyjaciółką Jolą Zydlową wyjść na miasto. Po powrocie do domu znajduje zwłoki ukochanego. Zmarły leży na podłodze w kałuży krwi. Agacka natychmiast ucieka i udaje się do koleżanki, z którą spędziła wieczór. Śledztwo w sprawie śmierci Jerzego wszczynają Beton i Ostra. Zebrane na miejscu zbrodni poszlaki wskazują na żonę ofiary. Barbara postanawia wraz z synkiem wyjechać za granicę. Wcześniej jednak zjawia się w lombardzie, by spieniężyć pierścionek z brylantem. Beata przypuszcza, że Kazimierz jest ojcem Daniela. Sytuacja ta zaczyna przerastać kobietę. Przejęty sprawą Tanek zastanawia się, jak może pomóc Barskim. W zakładzie na Cichej zjawia się student. Przynosi plastikową palmę, którą otrzymał od swoich kolegów z akademika. Lombard odwiedza też niesłysząca Gwizdowa wraz ze swoim wnuczkiem. Kobieta chce sprzedać swoją ziemię.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także