x
Komisarz Mama (17)

Komisarz Mama (17)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:Drużyna Marii bada sprawę zwłok, które znaleziono na rozbitej motorówce. Świadek twierdzi, że widział na pokładzie dwóch mężczyzn. Łódź jest zarejestrowana na komandosa, który zniknął jakiś czas temu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maria (Paulina Chruściel) nie potrafi zdecydować, z kim powinna się związać. Jest rozdarta pomiędzy swoim sąsiadem i kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek). Na horyzoncie pojawi się także kolejny kandydat do jej ręki - tajemniczy podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Do zespołu Marii dołączy także charyzmatyczna laborantka, Alina Żuk (Hanna Śleszyńska).

W tym odcinku

Drużyna Marii bada sprawę zwęglonych zwłok, które znaleziono na rozbitej motorówce. Świadek twierdzi, że widział na łodzi dwóch mężczyzn. Jeden z nich może być mordercą. Motorówka jest zarejestrowana na żołnierza elitarnej jednostki spadochroniarzy, Lewickiego, który zniknął jakiś czas temu. Piotr i Maria odkrywają, że mężczyzna szpiegował żonę i córkę przy pomocy zamontowanych na posesji kamer. Udaje się również ustalić, że łódź rozbito specjalnie, by zatuszować fakt, iż zamordowany mężczyzna umarł od strzału w serce. Tymczasem okazuje się, że córka Lewickiego pracuje jako prostytutka. W trakcie akcji zdesperowany ojciec strzela do Piotra.

Występują (pokaż wszystkich)