x
Komisarz Alex 13: Zabójcze tango (161)

Komisarz Alex 13: Zabójcze tango (161)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Magdalena Walach, Anna Iberszer-Drabek, Beata Fido
Reżyseria:Mariusz Palej
W skrócie:W szkole tańca ginie Karol Skotnicki. Po badaniach toksykologicznych Leon stwierdza, że w kawie, którą pijał tancerz, znajdowała się nikotyna. Policja przesłuchuje pozostałych uczestników kursu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

W szkole tanga argentyńskiego zostaje zamordowany Karol Skotnicki. Po badaniach toksykologicznych Leon stwierdza, że w kawie, którą w dużych ilościach pijał tancerz, znajdowała się nikotyna. Policja przesłuchuje pozostałych uczestników kursu. Okazuje się, że wiele koleżanek zamordowanego mężczyzny podkochiwało się w nim. Świadomy swojej atrakcyjności Karol wykorzystywał zainteresowanie adoratorek, by wyłudzać od nich pieniądze. Niebawem w szkole tańca odbywa się konkurs. W finale imprezy właścicielka ośrodka Conusela ma zaprezentować tango z różą na cześć zmarłego przyjaciela. Nikt nie domyśla się, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Jedynie Alex wyczuwa zagrożenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)