x
Komisarz Alex 13: Szary (157)

Komisarz Alex 13: Szary (157)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Mariusz Ostrowski, Magdalena Walach, Piotr Czarniecki
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Postrzelono mężczyznę, który próbował sprzedać gangsterowi patenty firmy farmaceutycznej. Górski rozpoczyna śledztwo, jednak okazuje się, że tę samą sprawę prowadzi już komisarz z Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

W opuszczonym magazynie dochodzi do strzelaniny. Ranny zostaje Adam Bertolt, który próbował sprzedać gangsterowi Szaremu kartę pamięci z wykradzionymi z firmy farmaceutycznej patentami. Górski rozpoczyna śledztwo, jednak okazuje się, że tę samą sprawę prowadzi już komisarz Mianowski z Warszawy, dawny znajomy Piotra, z którym kilka lat wcześniej wspólnie ścigał mafiosa. Bertolt zgadza się iść na współpracę z policją, jednak wkrótce zostaje zamordowany przez nieznanych sprawców. Wszystko wskazuje na to, że za napadem stoi Szary. Nieprzepadający za sobą Górski i Mianowski muszą połączyć siły, by odnaleźć przestępcę i odzyskać cenne dane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)