Komisarz Alex 13: Tajemnice świadka (152)

Komisarz Alex 13: Tajemnice świadka (152)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Magdalena Walach, Katarzyna Kołeczek, Beata Fido
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:W mieszkaniu emeryta Kaczmarka ukrywa się była pracownica banku, świadek w sprawie oszustw finansowych placówki. W pewnej chwili dochodzi do awantury, w której starszy pan zostaje poszkodowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 11 marca
za 3 dni
8:25 TVP Seriale (z napisami)
piątek, 12 marca
za 4 dni
3:20 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

W mieszkaniu emeryta Kaczmarka ukrywa się Różycka, była pracownica banku, a obecnie świadek w sprawie oszustw finansowych placówki. W pewnej chwili dochodzi do awantury, podczas której staruszek zostaje popchnięty i uderza o kant szafki, tracąc przytomność. Na miejscu zjawia się Górski wraz z Aleksem, gdy nagle w budynku dochodzi do wybuchu. Ekipa podejrzewa, że ktoś chciał w ten sposób pozbyć się Różyckiej. Dokładne śledztwo każe jednak w to wątpić. Eksplozja nastąpiła w sąsiednim mieszkaniu, a jego właściciel już wcześniej nie żył. Wkrótce potem Różycka oznajmia, że rezygnuje z roli świadka. Wychodzi na jaw, że jest szantażowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także