x
Komisarz Alex 13: Zbrodnia prawie doskonała (160)

Komisarz Alex 13: Zbrodnia prawie doskonała (160)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Orleańska-Pierzak, Krystian Wieczorek, Maciej Mikołajczyk, Magdalena Walach
Reżyseria:Mariusz Palej
W skrócie:Inwestor Rapaczewski zostaje znaleziony martwy w saunie. Patolog stwierdza, że przyczyną śmierci był zawał serca. Policjanci nabierają podejrzeń, gdy znajdują m.in. uszkodzony przycisk alarmowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Bogaty inwestor, Antoni Rapaczewski, zostaje znaleziony martwy w swojej saunie. Patolog stwierdza, że przyczyną śmierci był zawał serca. Śledczy jednak zaczynają być podejrzliwi, gdy podczas oględzin znajdują uszkodzony przycisk alarmowy i ślady świadczące o rozpaczliwych próbach wydostania się z kabiny, choć nie wygląda na to, by drzwi były zablokowane. Ponieważ dom był zamknięty i nie doszło do włamania, detektywi nie mają dowodu na udział w sprawie osób trzecich. Muszą więc przesłuchać bliskich i współpracowników denata. Sekretarka i narzeczona wydają się być niewinne. Wątpliwości wzbudza brat zmarłego, który ma kłopoty finansowe i obraca się w podejrzanym towarzystwie. Dochodzenie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy komisarz Górski odkrywa nagranie zostawione przez tajemniczą kobietę na automatycznej sekretarce telefonu w domu milionera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)