Komisarz Alex 13: Co mówią kości (155)

Komisarz Alex 13: Co mówią kości (155)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Magdalena Walach, Ewa Gawryluk, Beata Fido
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Górski wychodzi z Aleksem na spacer. Wkrótce pies znajduje na pobliskiej budowie fragmenty ludzkich kości. Śledczy odkrywają, że zostały przywiezione razem ze żwirem z jednego z wyrobisk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Górski wychodzi z Aleksem na spacer. Pies znajduje na pobliskiej budowie fragmenty ludzkich kości. Śledczy odkrywają, że zostały przywiezione razem ze żwirem z jednego z wyrobisk. W rzeczonej kopalni odnajdują się pozostałe szczątki wraz z czaszką noszącą ślad po kuli. Dzięki testom DNA udaje się ustalić, że należały one do 17-letniego Konrada Sadowskiego, syna właścicieli dużej firmy deweloperskiej, który zaginął trzy lata wcześniej. Policjanci udają się do domu bliskich chłopaka. W ogródku Alex odkopuje damski pantofel ze śladami krwi. Po przeprowadzeniu analizy okazuje się, że but należał do zamordowanej trzy lata wcześniej Wiktorii Jarzębskiej. Funkcjonariusze muszą ustalić, czy te dwie zbrodnie są ze sobą powiązane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także