Komisarz Alex 10: In vino veritas (129)

Komisarz Alex 10: In vino veritas (129)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Tadeusz Borowski, Janusz Chabior
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:W znanej restauracji w Łodzi zostaje zamordowany jej właściciel Andrzej Kubicki. Kierunek poszukiwań policji wyznacza skradzione z miejsca zbrodni bardzo drogie wino. Śledczy trafiają na pewien trop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 sierpnia
za 12 dni
9:55 TVP 1

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą czworonożnego detektywa, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

W znanej restauracji w Łodzi zostaje zamordowany jej właściciel Andrzej Kubicki. Kierunek poszukiwań policji wyznacza skradzione z miejsca zbrodni bardzo drogie wino. Giną wszystkie butelki z piwniczki Kubickiego. Śledczy trafiają do miejscowości pod Łodzią, gdzie znajduje się hurtownia włoskich win "Caglieri". Jej właściciel, niewidomy Lorenzo Testi, bardzo dobrze wypowiada się o zmarłym kliencie, ale nie umie pomóc policji. Kiedy ginie długoletni pracownik hurtowni, Kazik Frankowski, komisarz Górski z Lucyną wpadają wreszcie na właściwy trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także