Ewa gotuje (378)
| W skrócie: | Ewa odwiedzi pasiekę. Zdobędzie tam kilka przydatnych informacji na temat pszczelich produktów - miodu, pyłku czy propolisu. Własnoręcznie zrobi także ramkę, w której znajdzie się plaster miodu. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
Ewa Wachowicz odwiedzi pasiekę. Zdobędzie tam kilka przydatnych informacji na temat pszczelich produktów - miodu, pyłku czy propolisu. Własnoręcznie zbije także ramkę, w której znajdzie się plaster miodu. W programie przyrządzi również domowy syrop z miodu, imbiru i cytryny. Zrobi też owsiankę słodzoną miodem i okraszoną pyłkiem kwiatowym. W ramach dania głównego poda natomiast bitki wołowe z sosem grzybowym na miodzie pitnym, a na deser upiecze miodownik z budyniem orzechowym.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz
gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (492) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 24 na 25 lipca 3:20
- Ewa gotuje (565) - magazyn kulinarny - sobota, 25 lipca 7:30
- Ewa gotuje (566) - magazyn kulinarny - sobota, 25 lipca 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (529) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 25 na 26 lipca 2:30
- Ewa gotuje (493) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 25 na 26 lipca 3:25
- Ewa gotuje (476) - magazyn kulinarny - niedziela, 26 lipca 7:00
- Ewa gotuje (530) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 26 na 27 lipca 2:30
- Ewa gotuje (531) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 27 na 28 lipca 2:30
- Ewa gotuje (494) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 27 na 28 lipca 2:45
- Ewa gotuje (562) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 27 na 28 lipca 3:35
