Ewa gotuje (330)
magazyn kulinarny Polska 2018
| W skrócie: | Gospodyni przyrządzi potrawy bezglutenowe. Najpierw ugotuje zupę z pomidorów suszonych z lanymi kluskami na mące kukurydzianej. Następnie zrobi pizzę. Na deser upiecze pyszne ciasteczka. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
Autorka programu przyrządzi potrawy bezglutenowe. Najpierw Ewa Wachowicz ugotuje zupę z pomidorów suszonych z lanymi kluskami na mące kukurydzianej. Następnie zrobi pizzę na mące sojowej z sosem pomidorowym i wędliną drobiową. Na deser prowadząca upiecze ciasteczka na białkach i mące migdałowej.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz
gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (460) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 13 na 14 grudnia 2:00
- Ewa gotuje (461) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 13 na 14 grudnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (419) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 13 na 14 grudnia 4:40
- Ewa gotuje (462) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 14 na 15 grudnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (463) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 15 na 16 grudnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (420) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 15 na 16 grudnia 2:45
- Ewa gotuje (421) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 15 na 16 grudnia 3:15
- Ewa gotuje (464) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 16 na 17 grudnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (422) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 16 na 17 grudnia 2:45
- Ewa gotuje (423) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 16 na 17 grudnia 3:15
