Dziedzictwo (529)
(Emanet)
Występują: | Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü |
---|---|
W skrócie: | Duygu i Ali wyruszają na poszukiwania Yasemin i w ostatniej chwili udaje im się uratować ją z opresji. Po szczerej rozmowie siostry dochodzą do porozumienia i razem wracają do domu. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.
W tym odcinku
Duygu i Ali wyruszają na poszukiwania Yasemin i w ostatniej chwili udaje im się uratować ją z opresji. Po rozmowie siostry dochodzą do porozumienia i razem wracają do domu. Tymczasem Aziz, zaniepokojony stanem Seher, odwiedza ją w jej nowym miejscu zamieszkania. Po tej wizycie decyduje się czuwać w pobliżu jej domu, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Wkrótce odnajduje go tam Yaman, który sądzi, że jako syn jego największego wroga, planuje coś przeciwko niemu i Seher. Dochodzi między nimi do konfrontacji. Yaman przekazuje Seher, kim jest Aziz, ale ona nie wierzy w jego złe zamiary i nie chce wracać do rezydencji. Tymczasem Ali i Duygu spędzają razem trochę czasu, a świadkiem ich czułych chwil jest Sultan. Zdeterminowana, by przyspieszyć rozwój wypadków, dzwoni do Semry. Duygu odbiera telefon i podejrzewa, że Sultan ma zamiar poprosić o jej rękę dla Alego.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Halil Ibrahim Ceyhan
jako Yaman -
Berat Rüzgar Özkan
jako Yusuf -
Melih Ozkaya
jako Ali -
Ömer Gecü
jako Cenger -
Oguz Yagci
jako Nedim -
Mehmet Aslan
jako Ibrahim -
Binnaz Ekren
jako Adalet -
Zeynep Naz Eyüboglu
jako Neslihan -
Özge Agyar
jako Karanfil -
Volkan Yildirim
jako Kirpi -
Sila Turkoglu
jako Seher -
Tolga Pancaroglu
jako Ziya -
Derya Oguz Ertün
jako Firat -
Hilal Yildiz
jako Zuhal -
Ferda Isil
jako Sultan Hala -
Ali Çakalgöz
jako Arif Baba -
Gülay Özdem
jako Ikbal -
Osman Aydin
jako Selim -
Gülderen Güler
jako Kiraz -
Hayat Olcay
jako Nadire -
Berkay Özgür
jako Baris
Zobacz także
- Dziedzictwo (200) - serial obyczajowy - dziś, 8 maja 8:00
- Dziedzictwo (201) - serial obyczajowy - dziś, 8 maja 9:00
- Dziedzictwo (564) - serial obyczajowy - dziś, 8 maja 15:45
- Dziedzictwo (202) - serial obyczajowy - piątek, 9 maja 8:00
- Dziedzictwo (203) - serial obyczajowy - piątek, 9 maja 9:00
- Dziedzictwo (565) - serial obyczajowy - piątek, 9 maja 15:40
- Dziedzictwo (566) - serial obyczajowy - sobota, 10 maja 15:55
- Dziedzictwo (567) - serial obyczajowy - niedziela, 11 maja 15:55
- Dziedzictwo (204) - serial obyczajowy - poniedziałek, 12 maja 8:00
- Dziedzictwo (205) - serial obyczajowy - poniedziałek, 12 maja 9:00