×

Dziedzictwo (297)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Yaman pragnie poznać prawdę na temat udziału Ikbal w zabójstwie Kevser. Każe swoim ludziom odszukać kierowcę, którego podejrzewano o romans z ofiarą. Semra ma kolejny atak. Zamyka Nurten w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Yaman jest zdeterminowany, by poznać prawdę na temat udziału Ikbal w zabójstwie Kevser. Każe też swoim ludziom odszukać kierowcę, którego podejrzewano o romans z ofiarą. Seher nie udaje się przesłać zdjęć obciążających Yamana na swój telefon. Camgöz nie może wybaczyć Yamanowi ostatniego ciosu. Chce się zemścić, uderzając w jego żonę. Yaman przestrzega Seher przez niebezpieczeństwem, ona jednak je ignoruje. Duygu postanawia jak najszybciej znaleźć nowy dom. Ali bezskutecznie próbuje przeprosić ją za ostre słowa Sultan. Semra znów ma atak. Zamyka Nurten w domu i napada na Sultan. Ta szuka pomocy u Alego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także