Agenci NCIS: Wilk morski (3)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 3: Wilk morski

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Seadog)

serial sensacyjny USA 2003   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Bradford May
W skrócie:W płn. Wirginii morze wyrzuca na brzeg ciało oficera marynarki Briana Farrella. Wkrótce są i zwłoki dwóch handlarzy narkotyków. Policja jest przekonana, że te zabójstwa są ze sobą powiązane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

W północnej Wirginii morze wyrzuca na brzeg ciało oficera marynarki Briana Farrella. Niedługo potem fale wynoszą zwłoki dwóch handlarzy narkotyków. Łodzie oficera i handlarzy zostały ostrzelane. Lokalna policja jest przekonana, że zabójstwa są ze sobą powiązane. Jednak Gibbs jest innego zdania. Nie podejrzewa Farrella o konszachty z mafią, gdyż brał on udział w programie zwalczania narkomanii w szkołach. Po przeprowadzeniu badań przez Abby, okazuje się, ze wszystkie trzy ofiary zginęły z tej samej broni. Agenci stwierdzają, że Brian prawdopodobnie był przypadkową ofiarą porachunków mafijnych. Przy ciałach handlarzy zostaje znaleziona duża ilość fałszywych dolarów. Numery seryjne banknotów prowadzą do grupy terrorystów odpowiedzialnych za zamach 11. września.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także