Agenci NCIS: Zamiana (2)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 2: Zamiana

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Hung Out to Dry)

serial sensacyjny USA 2003
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Alan J. Levi
W skrócie:Kapral piechoty morskiej Fuentes zginął podczas skoku ze spadochronem. Abby bada spadochron, który nie otworzył się podczas lotu. Znajduje na nim odciski palców dwóch osób i ślady kwasu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Agenci jadą na miejsce wypadku. Kapral piechoty morskiej, Fuentes, zginął podczas skoku ze spadochronem. Przesłuchiwani koledzy zmarłego zeznają, że był on znany z tego, że nigdy nie opuszczało go szczęście, zwłaszcza podczas partyjek pokera. Abby bada spadochron, który nie otworzył się podczas lotu. Znajduje na nim odciski palców dwóch osób oraz ślady kwasu. Podejrzenia padają na Billy'ego Webba, odpowiedzialnego za przechowywanie sprzętu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także