Agenci NCIS: Słabe ogniwo (22)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 22: Słabe ogniwo

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: A Weak Link)

serial sensacyjny USA 2004   od 16 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Alan J. Levi
W skrócie:Podczas ćwiczeń przed tajną misją porucznik oddziału specjalnego marynarki spada z klifu i ginie na miejscu. Agenci ustalają, że zamiast ze stali jego sprzęt został wykonany z aluminium...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 13 grudnia
dziś
7:20 TNT

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Podczas ćwiczeń przed ściśle tajną misją porucznik oddziału specjalnego marynarki wojennej, Rick Johnson, spada z klifu i ginie na miejscu. Kilka godzin po wypadku na miejscu zdarzenia pojawia się Gibbs, Tony, Kate i Ducky. Agenci odnajdują fragment sprzętu wspinaczkowego ofiary i ustalają, że zamiast ze stali jest wykonany z aluminium. Podejrzewają, że Rick Johnson został zamordowany. Zabójca musi zostać schwytany najpóźniej w ciągu 48 godzin. W przeciwnym razie misja zostanie wstrzymana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także