Przyjaciółki

Przyjaciółki

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Anki (Magdalena Stużyńska), które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Pierwsza z nich właśnie została porzucona przez męża. Do tego prowadzone przez nią przedszkole nie prosperuje najlepiej, a córeczka bardzo tęskni za ojcem. Zuza z kolei właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze z tymi w życiu prywatnym. Zuza, mimo że bardzo atrakcyjna, jest bowiem samotna. Do tej pory nie znalazła mężczyzny, który by z nią wytrzymał. Na horyzoncie pojawia się jednak Wojtek (Lesław Żurek). Patrycja, wzięta fryzjerka i kobieta wulkan, wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dobrą pracę, kochającego mężczyznę, Michała (Marcin Rogacewicz) i grono wiernych przyjaciół. Mimo tego nie czuje się szczęśliwa. Podobnie jak Anka, troskliwa mama i gospodyni domowa, nieco zaniedbywana przez męża (Bartek Kasprzykowski). Rozczarowana swoim życiem i małżeństwem szuka pocieszenia w alkoholu. Mimo kłopotów każda z nich może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Film Piątek 30.09
8:30
Przyjaciółki (217)

Ewa chce się odwdzięczyć Patrycji za wsparcie. Składa jej pewną propozycję. Anka umawia się z Zuzą i Błażejem w kawiarni. Dostrzega swojego męża, który tańczy z nieznajomą przed budynkiem.

Polsat Film Piątek 30.09
9:30
Przyjaciółki (218)

Patrycja pomaga Wiktorowi w kryzysowej sytuacji. Wdzięczny mężczyzna przyjeżdża pod jej dom, by podziękować za wsparcie. Wpada tam na Artura i Mikołaja, z którym nie widział się od lat.

Polsat 2 Niedziela 2.10
14:00
Przyjaciółki (233)

Marta wprowadza się do bloku, w którym mieszka Inga. Dostaje zaproszenie na powitalną kolację. Patrycja wraz z przyjaciółkami ogląda suknie ślubne. Niebawem przyłapuje Hanię i Patryka na pocałunku.

Polsat Film Poniedziałek 3.10
8:30
Przyjaciółki (219)

Anka i Paweł zaczynają się lepiej dogadywać. Tymczasem do ich domu wprowadza się Maria. Przyjaciółki poznają Sarę, która zajmuje się swataniem. Inga postanawia skorzystać z jej usług.

Polsat Seriale Poniedziałek 3.10
9:00
Przyjaciółki (150)

Zaniepokojona Anka podejrzewa, że Paweł zakochał się w córce nowych sąsiadów - Tośce. Stan Heidi, koleżanki Zuzy z terapii, jest poważny. Przyjaciółka postanawia odwiedzić ją w Niemczech.

Polsat Film Poniedziałek 3.10
9:30
Przyjaciółki (220)

Anka odkrywa, że Maria padła ofiarą naciągacza. W spiralę finansową dał się wciągnąć także jeden z klientów Pawła. Oszukanych osób jest o wiele więcej. Inga podejrzewa, że Hania spodziewa się dziecka.

Polsat Seriale Poniedziałek 3.10
10:00
Przyjaciółki (151)

Indze podoba się Maks, ale nie daje tego po sobie poznać. Granie niedostępnej nie przynosi skutku. Paweł proponuje Ance przeprowadzkę. Uważa, że tylko tak uda mu się przezwyciężyć nowe uczucie.

Polsat Seriale Poniedziałek 3.10
11:00
Przyjaciółki (152)

Andrzej telefonicznie informuje Ingę, że Hania spadła ze skałki na wycieczce szkolnej w górach. Kobieta decyduje się natychmiast jechać do Zakopanego. W drodze na dworzec natyka się na Maksa.

Polsat Seriale Poniedziałek 3.10
12:00
Przyjaciółki (153)

Zuza próbuje się dowiedzieć od Stefy, z kim zdradził ją Jasiek. Gdy postanawia zamknąć temat, wpada na trop. W kancelarii, w której pracuje Anka, rozpoczyna pracę Aldona. Od początku knuje intrygi.

Polsat Film Wtorek 4.10
8:30
Przyjaciółki (221)

Zuza wyprasza Huberta z domu. Stefa potwierdza, że jest on jej ojcem. Anka martwi się o losy swej rodziny. Paweł źle znosi obecność Marii. Oszustwo, którego ofiarą padła, okazuje się skomplikowane.

Polsat Film Wtorek 4.10
9:30
Przyjaciółki (222)

Patrycja przeżywa trudne chwile. Zuza postanawia spotkać się z ojcem. Zastępująca ją Olga czuje się niedoceniana. Inga dowiaduje się, że Sara znalazła jej dwóch kandydatów na partnerów.

Polsat Film Środa 5.10
8:30
Przyjaciółki (223)

Anka dowiaduje się, że Gabriel potrącił rowerzystę na pasach. Stara się mu pomóc. Paweł wyrzuca mężczyznę z domu. Inga nie ma ochoty randkować, ale Sara przedstawia jej kolejnego kandydata.

Polsat Film Środa 5.10
9:30
Przyjaciółki (224)

Patrycja nie wie, jak odnieść się do ultimatum Wiktora. Nie chce wybierać pomiędzy nim a Elą, mimo że bardzo kocha dawnego partnera. Tymczasem Wiktor próbuje się zaprzyjaźnić z Mikołajem.

Polsat Film Czwartek 6.10
8:30
Przyjaciółki (225)

Inga chce spotkać się z Łukaszem, ale on jest zajęty. Anka ma dosyć swojej rodziny. Postanawia na jakiś czas przenieść się do hotelu. Staś chce zamieszkać z Hanią. Pawłowi nie podoba się ten pomysł.

Polsat Film Czwartek 6.10
9:30
Przyjaciółki (226)

Anka, która postanowiła odpocząć od rodzinnych problemów, nadal mieszka w hotelu. Paweł zaczyna zdawać sobie sprawę z popełnionych przez siebie błędów. Inga dowiaduje się, że Robert i Sara są parą.

Polsat Czwartek 6.10
21:05
Przyjaciółki (236)

Patrycja martwi się o stan zdrowia Wiktora. Namawia go, aby zrobił sobie przerwę w pracy. Anka chce jak najszybciej zakończyć sprawę przeprowadzki, ale nie może ostatecznie dogadać się z Pawłem.

Polsat Film Piątek 7.10
8:30
Przyjaciółki (227)

Patrycja, która zamieszkała z Wiktorem, postanawia zrobić ukochanemu niespodziankę. Błażej prosi Zuzę o rękę. Paweł przekonuje Ankę, by wróciła do domu. W ramach przeprosin wykupuje wycieczkę.

Polsat Film Piątek 7.10
9:30
Przyjaciółki (228)

Maria chcę przygotować kolację dla Anki i Pawła, by podziękować im za pomoc. Zaprasza również Janka. Inga odwiedza Hanię i Stasia. Chłopak, idąc na egzamin, zamyka obie kobiety w mieszkaniu.

Polsat 2 Niedziela 9.10
14:00
Przyjaciółki (234)

Wiktor nie wie, jak powiedzieć o swojej przypadłości Patrycji i Mikołajowi. Patryk próbuje przeprosić fryzjerkę, jednak ona nie potrafi mu wybaczyć. Inga dowiaduje się, że Łukasz zginął w Nepalu.

Polsat Film Poniedziałek 10.10
8:30
Przyjaciółki (229)

Patrycja jest zła na Elę, która wciąż podsyca jej wątpliwości dotyczące tego, czy Wiktor jest wierny. Inga przygotowuje się na randkę z Łukaszem. Podczas spotkania z wybrankiem przeżywa szok.

Polsat Seriale Poniedziałek 10.10
9:00
Przyjaciółki (154)

Anka zapisuje się na kurs dla stewardess. Podczas zajęć musi pomóc instruktorowi, który dostał udaru. Dorota radzi Indze, by wzbudziła zazdrość u Maksa. Patrycja liczy na poprawę relacji z Wiktorem.

Polsat Film Poniedziałek 10.10
9:30
Przyjaciółki (230)

Po rozstaniu z Wiktorem Patrycja nie może dojść do siebie. Gdy wraca do domu, zauważa, że Mikołaj zniknął. Anka i Paweł przygotowują się do wyjazdu na Karaiby. Kobieta ma złe przeczucia.

Polsat Seriale Poniedziałek 10.10
10:00
Przyjaciółki (155)

Paweł i Anka idą na randkę. Patrycja rozważa rozstanie z Wiktorem. Proponuje mu wykonanie badania na ojcostwo. Jeleński nie zgadza się na takie rozwiązanie. Zuza nie potrafi wyznać Jaśkowi prawdy.

Polsat Seriale Poniedziałek 10.10
11:00
Przyjaciółki (156)

Anka i Paweł znów zaczynają się dogadywać. Zaraz po powrocie z zagranicy Strzelecka zostaje poproszona przez Julkę o pomoc przy chorym Oliwerze. Postanawia nie dać się wykorzystać córce i odmawia.

Polsat Seriale Poniedziałek 10.10
12:00
Przyjaciółki (157)

Marianna i jej mąż wyprowadzili się do Poznania, więc Paweł proponuje, by Anka wróciła do domu. Prosi Julkę, by umówiła go z żoną. Zaskakuje partnerkę, śpiewając dla niej piosenkę ze sceny.

Polsat Film Wtorek 11.10
8:30
Przyjaciółki (1)

Patrycja kontaktuje się z Ingą i zaprasza ją na spotkanie klasowe. Ona odmawia. W salonie fryzjerskim Zuza i Anka rozmawiają o imprezie. Zastanawiają się nad udziałem. Decyzja jest na tak..

Polsat Film Wtorek 11.10
9:30
Przyjaciółki (2)

Zuza proponuje koleżankom, by wybrały się na wystawę. Okazuje się, że tylko Inga może pójść. Ostatecznie tylko ona dociera do galerii. Poznaje tam tajemniczego mężczyznę.

Polsat Film Środa 12.10
8:30
Przyjaciółki (3)

Przyjaciółki umawiają się na bieganie. Zuza dostaje kolejny prezent od tajemniczego wielbiciela. Potem w salonie Patrycji spotyka Ingę. Rozmawiają o kryzysie w małżeństwie Anki i Pawła.

Polsat Film Środa 12.10
9:30
Przyjaciółki (4)

Inga chce omówić warunki rozwodu. Andrzej przychodzi na spotkanie w towarzystwie swojego prawnika, którym okazuje się Paweł, mąż Anki. Adwokat grozi Gruszewskiej odebraniem córki.

Polsat Film Czwartek 13.10
8:30
Przyjaciółki (5)

Patrycja ma problemy hormonalne, przez które nie może zajść w ciążę. Anka często sięga po alkohol, co niepokoi koleżanki. Inga i Rafał idą do klubu, w którym bawili się w czasach szkolnych.

Polsat Film Czwartek 13.10
9:30
Przyjaciółki (6)

Inga tłumaczy Rafałowi, że może mu dać jedynie przyjaźń. Anka i Patrycja namawiają ją, by dała mu szansę. Lekarz sugeruje Kochan zabieg in vitro. Patrycja kupuje sobie skuter...

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)