0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV
Przyjaciółki

Przyjaciółki

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Anki (Magdalena Stużyńska), które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Pierwsza z nich właśnie została porzucona przez męża. Do tego prowadzone przez nią przedszkole nie prosperuje najlepiej, a córeczka bardzo tęskni za ojcem. Zuza z kolei właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze z tymi w życiu prywatnym. Zuza, mimo że bardzo atrakcyjna, jest bowiem samotna. Do tej pory nie znalazła mężczyzny, który by z nią wytrzymał. Na horyzoncie pojawia się jednak Wojtek (Lesław Żurek). Patrycja, wzięta fryzjerka i kobieta wulkan, wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dobrą pracę, kochającego mężczyznę, Michała (Marcin Rogacewicz) i grono wiernych przyjaciół. Mimo tego nie czuje się szczęśliwa. Podobnie jak Anka, troskliwa mama i gospodyni domowa, nieco zaniedbywana przez męża (Bartek Kasprzykowski). Rozczarowana swoim życiem i małżeństwem szuka pocieszenia w alkoholu. Mimo kłopotów każda z nich może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Film Czwartek 17.06
8:30
Przyjaciółki (105)

Atmosfera u Strzeleckich jest coraz bardziej napięta - Paweł i Anka unikają rozmowy na temat Zosi. Na cmentarzu Patrycja spotyka Wiktora. Mężczyzna opowiada jej o swojej tragedii sprzed pięciu lat.

Polsat Film Czwartek 17.06
9:30
Przyjaciółki (106)

Ela proponuje Patrycji, by zamieszkała z Mikołajem w jej domu. Anka odwiedza Julkę i Czarka w ich nowym mieszkaniu. Paweł zacieśnia swoje relacje z Zosią. Mężczyzna próbuje nadrobić stracony czas.

Polsat Film Piątek 18.06
8:30
Przyjaciółki (107)

Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska i od razu nadrabiają czas rozłąki. Markiewicz zaczyna powoli irytować nowa asystentka, ale za to coraz bardziej intryguje ją Marek z ochrony.

Polsat Film Piątek 18.06
9:30
Przyjaciółki (108)

Zuza wyznaje, że kocha Jerzego. Teraz Inga lepiej rozumie to, co wydarzyło się w Nowym Jorku. Markiewicz wybiera się do Stefy, aby ta postawiła jej karty. Zjawia się tam Bożena z Jaśkiem i Beatą.

Polsat Film Sobota 19.06
7:15
Przyjaciółki (202)

Plotki dotyczące Pawła zataczają coraz szersze kręgi. Anka nie potrafi już dłużej udawać, że nie ma pojęcia o niewierności męża. Sajmon robi Indze niespodziankę i zabiera ją na wycieczkę za miasto.

Polsat Film Sobota 19.06
8:10
Przyjaciółki (203)

Plotki o niestosownym zachowaniu Pawła docierają do środowiska prawniczego. Z tego powodu rodzinna kancelaria jego i Anki traci ważnych klientów. Inga chce zachować się dojrzale i zerwać z Sajmonem.

Polsat Seriale Sobota 19.06
13:00
Przyjaciółki (30)

Anka nie radzi sobie z Julką. Dziewczyna ignoruje jej zakazy. Inga czeka na hydraulika. Okazuje się, że jest nim jeden z mężczyzn, którzy do niej wydzwaniają z erotycznej infolinii.

Polsat 2 Sobota 19.06
14:00
Przyjaciółki (184)

Inga dowiaduje się, że może już nigdy więcej nie zostać matką. Nie wie, jak powiedzieć o tym Maksowi, który marzy, by zostać ojcem. Robert i Andrzej przygotowują dla mężczyzny wieczór kawalerski.

Polsat Seriale Sobota 19.06
14:00
Przyjaciółki (31)

Andrzej nocuje u Ingi, która jeszcze nie wie, że były mąż zabawi u niej dłużej. Julka zamierza wyprowadzić się do ojca. Anka przeprasza, że uderzyła ją w twarz i prosi o rozmowę.

Polsat Seriale Sobota 19.06
15:00
Przyjaciółki (32)

Zuza i Wojtek planują romantyczny weekend za miastem. Anka mówi Krzysztofowi, że znalazła pracę, myśli o studiach i wznowieniu terapii. Gdy mężczyzna ją przytula, do domu wchodzi Paweł.

Polsat Film Niedziela 20.06
7:00
Przyjaciółki (204)

Paweł nie czuje się winny bójki z synem. Nie zamierza przepraszać Staśka i jest wściekły na Ankę, która go nie wspiera. Strudel degraduje Zuzę. Patrycja podejrzewa, że Artur spędza wieczory w kasynie.

Polsat 2 Niedziela 20.06
14:00
Przyjaciółki (185)

Maks przez cały dzień nie odzywa się do Ingi. Kobieta boi się, że będzie chciał odwołać ślub. Okazuje się, że mężczyzna odpoczywa po wieczorze kawalerskim. Patrycji bardzo trudno rozstać się z Klarą.

Polsat Film Poniedziałek 21.06
8:30
Przyjaciółki (109)

Anka i Paweł dowiadują się, że mają współpracować z Jeleńskim. Rezygnują z prowadzenia tej sprawy. Julka i Zośka zaskakują Strzeleckich, przygotowując wspólnie posiłek. Patrycja jest zła na Wiktora.

Polsat Seriale Poniedziałek 21.06
9:00
Przyjaciółki (100)

Anka i Zuza wspierają Patrycję po stracie męża. Inga żałuje, że nie może być z przyjaciółką. Wdowa odwiedza rodziców Michała. Jedzie też w miejsce, w którym miała spędzić z nim miłe chwile.

Polsat Film Poniedziałek 21.06
9:30
Przyjaciółki (110)

Inga i Robert są przemęczeni. Dochodzi między nimi do sprzeczek. Nieoczekiwanie odwiedza ich Jerzy, który rozstał się z Agatą. Inga wie, że to przez Zuzę. Anka i Paweł znowu zostają małżeństwem.

Polsat Seriale Poniedziałek 21.06
10:00
Przyjaciółki (101)

Dziewczyny rozmawiają o pojawieniu się Edyty na pogrzebie. Zuza bez zapowiedzi odwiedza Stefę, która akurat ma gości. Nie przyznaje się, że straciła pracę i zapewnia, że u niej wszystko w porządku.

Polsat Seriale Poniedziałek 21.06
11:00
Przyjaciółki (102)

Przyjaciółki namawiają Patrycję, by upewniła się, czy Michał przekazał gabinet Edycie. Kobieta pokazuje Zuzie i Patrycji akt notarialny. Synowie Anki pytają się o ponowny ślub rodziców.

Polsat Seriale Poniedziałek 21.06
12:00
Przyjaciółki (103)

Dorota postanawia zmobilizować koleżanki do stworzenia wspólnoty. Zuza przyjeżdża do Ingi do Nowego Jorku. Po wspólnym lanczu z obiema kobietami i Jerzym upokorzona Agata wychodzi z restauracji.

Polsat Film Wtorek 22.06
8:30
Przyjaciółki (111)

Jeleński odwiedza Pawła w szpitalu i przeprasza go za incydent, do jakiego doszło na weselu. Inga wciąż nie może się porozumieć z Robertem, ciągle się kłócą. Wiktor wyznaje miłość Patrycji.

Polsat Film Wtorek 22.06
9:30
Przyjaciółki (112)

Dziewczyny cieszą się szczęściem Patrycji. W mieszkaniu Zuzy zjawia się Beata. Obwinia Markiewicz o to, że przez nią ślub został odwołany. Paweł bez wiedzy Anki zaprosił do domu potencjalnych kupców.

Polsat Film Środa 23.06
8:30
Przyjaciółki (113)

Paweł pomimo wyraźnej dezaprobaty żony realizuje swój plan podróży dookoła świata. Anka jest poirytowana. Nie zamierza brać udziału w tej farsie. Zuza doszukuje się u siebie objawów menopauzy.

Polsat Film Środa 23.06
9:30
Przyjaciółki (114)

Wiktor wręcza Patrycji bilet lotniczy i chce ją zabrać do Paryża. Kochan jest zaskoczona tą propozycją, jednak zgadza się na wspólną podróż. W dniu wyjazdu Wiktor niespodziewanie wszystko odwołuje.

Polsat Film Czwartek 24.06
8:30
Przyjaciółki (115)

Wieści o romansie Marka i Iwony rozchodzą się po firmie. Przyjaciółki pomagają Ance w pakowaniu. Inga proponuje dziewczynom, aby wybrały się na wystawę zdjęć Jacka. Patrycja chce odejść z pracy.

Polsat Film Czwartek 24.06
9:30
Przyjaciółki (116)

Patrycja opowiada przyjaciółkom o zaręczynach i rezygnacji z pracy. Zuza i Inga sceptycznie podchodzą do jej decyzji, jednak Kochan jest ślepo zapatrzona w Wiktora. Dorota spotyka się z Łukaszem.

Polsat Film Piątek 25.06
8:30
Przyjaciółki (117)

Anka przytłoczona sytuacją z córką i sprzedanym domem szuka wsparcia u męża. Patrycja nie jest w stanie przyznać się przyjaciółkom, że Wiktor ją uderzył. Zuza dowiaduje się, że jest w ciąży.

Polsat Film Piątek 25.06
9:30
Przyjaciółki (118)

Wiktor zabiera Patrycję do salonu sukien ślubnych. Kobieta jednak już nie jest pewna, czy chce wyjść za niego za mąż. Zuza mówi dziewczynom o ciąży i przyznaje, że nie wie, kto jest ojcem dziecka.

Polsat Film Sobota 26.06
6:30
Przyjaciółki (205)

Zuzie nie podobają się zasady, które wprowadził w banku jej następca. Chce pozbyć się nowego szefa. Inga traci cierpliwość do Sajmona. Różnica wieku między nimi jest bowiem coraz bardziej widoczna.

Polsat Film Sobota 26.06
7:30
Przyjaciółki (206)

Anka nie może się doczekać, aż Paweł stanie przed komisją i sprawa molestowania się wyjaśni. Między Andrzejem i Robertem dochodzi do nieporozumienia. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

Polsat Seriale Sobota 26.06
13:00
Przyjaciółki (33)

Anka bierze udział w terapii dla alkoholików. Cały czas jest wycofana. Namolny hydraulik wciąż prześladuje Ingę. Dagmar na kolanach wyznaje Zuzie miłość. W tej sytuacji zastaje go Wojtek.

Polsat 2 Sobota 26.06
14:00
Przyjaciółki (185)

Maks przez cały dzień nie odzywa się do Ingi. Kobieta boi się, że będzie chciał odwołać ślub. Okazuje się, że mężczyzna odpoczywa po wieczorze kawalerskim. Patrycji bardzo trudno rozstać się z Klarą.

Polsat Seriale Sobota 26.06
14:00
Przyjaciółki (34)

Stefa przyjeżdża do Warszawy na kolejną chemioterapię. Od jej lekarki Zuza dowiaduje się, że stan matki jest krytyczny. Dorota podrzuca Indze listy adresowane do Andrzeja.

Polsat Seriale Sobota 26.06
15:00
Przyjaciółki (35)

Matka Michała odwiedza Patrycję. Wyznaje, że żałuje słów, które wypowiedziała przed ich ślubem. Anka uczestniczy w rozprawie rozwodowej. Mówi, że od ponad dwóch miesięcy nie pije.

Polsat Film Niedziela 27.06
7:00
Przyjaciółki (171)

Zuza jest w separacji z Jaśkiem. Znalazła pracę w firmie deweloperskiej, ale nie czuje się tam dobrze. Szef i koledzy traktują ją protekcjonalnie z uwagi na płeć. Julka narzeka na małżeńską rutynę.

Polsat Film Niedziela 27.06
8:00
Przyjaciółki (172)

Paweł czuje się odpowiedzialny za Tymka, którego uratował z pożaru. Anka nie może wybaczyć mężowi, że się narażał. Zuza zmaga się z szowinistycznym zachowaniem szefa i współpracowników.

Polsat 2 Niedziela 27.06
14:00
Przyjaciółki (186)

Zuza chce zrezygnować z pracy w Wiedniu. Obawia się, że Janek odseparuje ją od dzieci. Anka zaprasza przyjaciółki na piknik do swojego wiejskiego domu. W trakcie zabawy znika Mikołaj.

Polsat Film Poniedziałek 28.06
8:30
Przyjaciółki (119)

Zosia wyznaje Ance, że zakochała się w Czarku. Strzelecka prosi dziewczynę o spakowanie swoich rzeczy. Inga przyznaje się Zuzie, że zdradziła Roberta. Markiewicz ukrywa w pracy, że jest w ciąży.

Polsat Seriale Poniedziałek 28.06
9:00
Przyjaciółki (104)

Teściowa namawia Patrycję na wizytę u prawnika. Zośka nocuje u Pawła i Anki. Strzelecki mówi dzieciom, że dziewczyna jest jego córką. Anka odkrywa, że matka Pawła wiedziała, że ma on nieślubną córkę.

Polsat Film Poniedziałek 28.06
9:30
Przyjaciółki (120)

Inga gubi się w swoich kłamstwach. Po powrocie do domu Anka wpada na Zośkę i Pawła. Okazuje się, że Strzelecki przekonał córkę do powrotu. Patrycja i Wiktor dochodzą do porozumienia.

Polsat Seriale Poniedziałek 28.06
10:00
Przyjaciółki (105)

Atmosfera u Strzeleckich jest coraz bardziej napięta - Paweł i Anka unikają rozmowy na temat Zosi. Na cmentarzu Patrycja spotyka Wiktora. Mężczyzna opowiada jej o swojej tragedii sprzed pięciu lat.

Polsat Seriale Poniedziałek 28.06
11:00
Przyjaciółki (106)

Ela proponuje Patrycji, by zamieszkała z Mikołajem w jej domu. Anka odwiedza Julkę i Czarka w ich nowym mieszkaniu. Paweł zacieśnia swoje relacje z Zosią. Mężczyzna próbuje nadrobić stracony czas.

Polsat Seriale Poniedziałek 28.06
12:00
Przyjaciółki (107)

Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska i od razu nadrabiają czas rozłąki. Markiewicz zaczyna powoli irytować nowa asystentka, ale za to coraz bardziej intryguje ją Marek z ochrony.

Polsat Film Wtorek 29.06
8:30
Przyjaciółki (121)

Marek chce, by Zuza zrobiła badania genetyczne. Podejrzewa, że może być ojcem dziecka. Inga nie potrafi przyznać się do zdrady. Robert niczego nie podejrzewa. Patrycja przenosi się z Mikołajem do Ewy.

Polsat Film Wtorek 29.06
9:30
Przyjaciółki (122)

Anka nie może pogodzić się z zachowaniem Julki. Zuza i Jasiek szukają większego mieszkania. Patrycja odbiera resztę swoich rzeczy od Wiktora. Oboje nie potrafią poradzić sobie z rozstaniem.

Polsat Film Środa 30.06
8:30
Przyjaciółki (123)

Zuza zaczyna rodzić. Do domu Anki przyjeżdża jej matka, Halina. Strzelecka jest zaniepokojona wylewnością rodzicielki. W dniu ślubu między Patrycją i przyjaciółkami dochodzi do kłótni.

Polsat Film Środa 30.06
9:30
Przyjaciółki (124)

Matka na każdym kroku wytyka Ance błędy. Halina uważa, że córka powinna wyłącznie zajmować się domem. Do mieszkania Zuzy przychodzi Dagmar. Chce prosić dawną przełożoną o radę w sprawach służbowych.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)